نسخه جدید     
جلسه با نام و یاد خدا در تاریخ 29/7/94 روز چهارشنبه در اتاق دکتر رازقی ریاست دانشکده علوم توانبخشی با حضور سرکار خانم دکتر رجحانی،سرکار خانم موسوی ، سرکار خانم ابراهیمی و جناب آقای کرمی برگزار گردید.
-          ابتدا سرکار خانم ابراهیمی گزارش حضور در جلسه مستندسازی که در تاریخ 20/7/94 در سالن کنفرانس مرکز مهاتهای بالینی دانشگاه برگزار شده بود ارائه کردند و توضیحاتی چک لیست ارزیابی سال 94 دادند که مقرر شد طبق چک لیست ، فعالیت ها و فلوچارت ها بازبینی شده و مسئولیت هر واحد به طور جداگانه به ایشان ابلاغ شده تا هر واحد امور مربوط به خود را انجام دهد.
 
-          گزارش ماهانه بازرسی طرح تکریم و نظام آراستگی توسط سرکار خانم ابراهیمی داده شد و همچنین جناب آقای ابوذر کرمی گزارشی مبنی بر نحوه اجرای بازسازی سالن آمفی تئاتر دانشکده و تاریخ اتمام پروژه را دادند .
در خصوص گزارش فرم های نظرسنجی ارباب رجوع در تابستان 94 سرکار خانم ابراهیمی اعلام فرمودند تعداد 18 فرم در تابستان 94 در سامانه رشد ثبت شده که سرکار خانم شیوا گرامی بیشترین آمار برخورد مناسب را داشتند و ایشان به عنوان فرد تشویقی تابستان 94 معرفی شدند
تاریخ آخرین بروزرسانی   :  1390-3-23 10:45        برو بالای صفحه نسخه قابل چاپ